top of page

Naše služby

01

Odtah vozidel

Zajišťujeme odtah osobních a dodávkových vozidel po celé ČR a Evropě. Jsme vám k dispozici 24/7. Individuální ceny, rychlost a férové jednání k vaší spokojenosti.

04

Automatické převodovky

Provádíme údržbu automatických převodovek. Výměna oleje dynamickým proplachem, měření hladiny oleje v převodovce pro její bezchybnou funkčnost, výměna filtrů.

02

Autoservis

Kompletní péče o vaše motorová vozidla. Tým zkušených automechaniků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravami téměř všech automobilových značek. Individuální přístup ke každému zákazníkovi.

05

Diagnostika vozidel

Nejste si jisti závadou na vašem vozidle a diagnostika hlásí problém? Přijeďte k nám a díky profesionální diagnostice problém odhalíme a po dohodě s vámi i odstraníme.

03

STK

Náš tým zkušených mechaniků provede kontrolu vašeho vozu a odhalí případné nedostatky, které mohou bránit projití vašeho vozu STK. Po individuální konzultaci odstraníme zjištěné závady a vaše vozidlo připravíme a provedeme STK.

06

Pneuservis

Specializujeme se na pneuservisní služby a opravy u osobních a dodávkových vozů.Používáme kvalitní závaží a prostředky na opravu pneumatik od nejlepších výrobců.Nabízíme špičkovou technologii a nadstandardní zkušenosti. Každého zákazníka si velice vážíme. Věnujeme vašemu vozu maximální péči.

07

Odtah LKW

Nově zajišťujeme odtah nákladních vozidel po celé ČR a Evropě. Jsme vám k dispozici 24/7. Zajišťujeme i vyprošťování havarovaných nákladních aut a další potřebné úkony nezbytné k jejich odtahu. 

08

Přeprava stavebních strojů

Disponujeme vozovým parkem,  kterým jsme schopni zajistit přepravu lehčí techniky i nadměrných nákladů. Zaměřujeme se především na přepravu stavební techniky a manipulační techniky.

Potřebujete rychle něco z našich služeb?
bottom of page